شنبه 10 اسفند 1398
دستگاه تقطیر
1395/12/16 12:55

دستگاه تقطیر عطاری

یکی از جاهایی که علاوه بر داشتن  گیاهان و ادویه جات و فراورده های گیاهی ، داروهای تجویز شده طب سنتی هم یافت می شود عطاری ها هستند ، حال عطاری ها نیازمند دستگاهی هستند که بتواند گیاهان مختلف را در عرض چند ساعت تبدیل به عرق و یا گلاب با خلوص بالا کند .

اگر صاحب عطاری هستید ، دستگاه تقطیر عطاری ، دارای قابلیت تبدیل هر نوع گیاهی به عرق و یا گلاب می باشد و می توانید با سایز ده لیتری که کوچکترین سایز موجود بازرگانی سینا میباشد ، در هر ساعت به میزان هفتصد سی سی عرق کشی و یا گلاب کشی نمایید .
حداکثر سایز ما هفتاد لیتری بوده که در هر ساعت به میزان سه و نیم لیتر به شما عرق می دهد البته در صورت اینکه بخواهید به مقدار بیشتری در ساعت عرق کشی کنید ، ما می توانیم در سایز و ابعاد مورد نظر شما بصورت سفارشی دستگاه تقطیر عطاری طراحی کرده و به شما عرضه کنیم .

البته توجه داشته باشید از دستگاه تقطیر عطاری بدلیل سبک و کم حجم بودن آن ، میتوان در منزل و یا هر جای دیگری نیز استفاده کرد .

 دستگاه تقطیر وعرق گیری دارای پنج قسمت میباشد که در زیر به شرح کامل هر قسمت آن میپردازیم :

1.دیگ جوش استیل ضد زنگ : این دیگ نقش مخزن دستگاه را برعهده دارد و در این دیگ آب میریزیم ، گیاه مورد نظرمونو قرار میدیم  و روی شعله میزاریم. برای جلوگیری از زنگ زدن ، جنس دیگ از جنس آلمینیومی و یا استیل ساخته شده که دارای ضخامتی متناسب است. ضمن اینکه این دیگ نوعا از مواد اولیه بسیار مرغوب تهیه شده است تا ماندگاری آن بالا برده شود.

2.قسمت مخروطی تقطیر : درون این قسمت بشکل مخروط طراحی شده ، بطوریکه وقتی بخار سرد شده حاصل از جوش آمدن مخلوط گیاه و آب به این قسمت میرسد ، از طریق انحنای بالا وارد لوله ناودونی میشود . این قسمت از مواد مرغوب استیل 304 ساخته شده است.

3.قسمت لوله شیب دار:در سمت راست قسمت مخروطی تقطیر ، لوله ای بشکل ناودان طراحی شده که عرق خالص حاصله از دستگاه تقطیر از طریق مجراهای دورنی ، خارج میشود.

4.قسمت سرد کننده بخار حاصل از گیاه : در درون قسمت مخروطی تقطیر ، قسمتی تعبیه شده که برای سرد کردن بخار حاصل از جوشاندن مخلوط آب و گیاه بکار میرود.

5.یک سر شلنگی در قسمت سرد کننده بخار تعبیه داده شده که برای ورود آب از طریق شلنگ مورد استفاده قرار میگیرد ، ضمن اینکه در پایین قسمت مخروطی تقطیر ، یک شیر جهت خروج آب گرم شده نیز قرار داده شده است.

بازرگانی سینا دستگاه  تقطیر خانگی ، عرق گیری  و گلابگیری در سایزهای ده لیتری ، بیست لیتری ، سی لیتری ، چهل لیتری ، پنجاه لیتری ، هفتاد لیتری موجود است.

  • میزان بازدهی عرق در سایز ده لیتری ، مقدار هفتصد سی سی در ساعت می باشد.

  • میزان بازدهی عرق در سایز بیست لیتری ، مقدار یک لیتر در ساعت می باشد.

  • میزان بازدهی عرق در سایز سی لیتری ، مقدار یک و دو دهم لیتر در ساعت می باشد.

  • میزان بازدهی عرق در سایز چهل لیتری ، مقدار یک و نیم لیتر در ساعت می باشد.

  • میزان بازدهی عرق در سایز پنجاه لیتری ، مقدار دو لیتر در ساعت می باشد.

  • میزان بازدهی عرق در سایز هفتاد لیتری ، مقدار سه و نیم لیتر در ساعت می باشد.


جهت اطلاعات بیشتر ، سفارش و خرید با ما تماس حاصل نمائید.
بازرگانی سینا تجهیز - به مدیریت دیوان فرد
شماره تلفن جهت سفارش : 66701388-021
فکس : 66701388-021
ایمیل : bazargani_sina@yahoo.com
آدرس سایت : www.bazarganisina.net

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :