شنبه 10 اسفند 1398
دستگاه تقطیر
1395/12/16 12:55

دستگاه تقطیر پونه

در صورتی که تمایل دارید بطور طبیعی و در خانه یا در هر مکان دیگری عرق گیری و یا گلاب گیری نمایید ، با استفاده از دستگاه تقطیر خانگی بطور سنتی و آسان میتوانید عرق پونه تولید کنید ، البته توسط این دستگاه میتوانید از تمامی گیاهان مانند رازیانه ، اسطوخودوس ، دارچین ، گل محمدی که دارای اسانس و رایحه خاص هستند نیز عرق کشی کنید .

برای تولید عرق گیاهی اول آب و پونه مورد نظر را بصورت قطعه قطعه شده را داخل دستگاه تقطیر ریخته و روی شعله میگذرانند تا بجوشد پس از تبخیر آب ، بخار توسط آب سرد جاری ، سرد شده و به مایعی تبدیل می شود که همان عرق خالص و شفاف می باشد.

بخاطر عمل تبخیر سنتی ، عرقی که توسط دستگاه تقطیر خانگی تهیه می شود عاری از هرگونه آلودگی و میکروب بوده و خالص ، شفاف و طبیعی می باشد.

. این دستگاه با توجه به سایز دیگ جوش ، در سایزهای ده لیتری ، بیست لیتری ، سی لیتری ، چهل لیتری ، پنجاه لیتری و هفتاد لیتری موجود می باشد که سایز ده لیتری به مقدار هفتصد سی سی در ساعت عرق پونه ، سایز بیست لیتری به مقدار یک لیتر در ساعت عرق پونه ، سایز سی لیتری به مقدار یک و دو دهم لیتر در ساعت عرق پونه ، سایز چهل لیتری به مقدار یک و نیم لیتر در ساعت عرق پونه ، سایز پنجاه لیتری به مقدار دو لیتر در ساعت عرق پونه و سایز هفتاد لیتری به مقدار سه و نیم لیتر عرق پونه به شما می دهد.

کار با این دستگاه بسیار آسان بوده و براحتی با استفاده از دستگاه تقطیر خانگی می توانید عرق گیری ، گلاب گیری ،عرق کشی و گلاب کشی از گیاه پونه و یا هر گیاه دیگه ای که مد نظر شماست نمایید.جهت اطلاعات بیشتر ، سفارش و خرید با ما تماس حاصل نمائید.
بازرگانی سینا تجهیز - به مدیریت دیوان فرد
شماره تلفن جهت سفارش : 66701388-021
فکس : 66701388-021
ایمیل : bazargani_sina@yahoo.com
آدرس سایت : www.bazarganisina.net

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :