شنبه 10 اسفند 1398
دستگاه تقطیر
1395/12/16 12:55

دستگاه تقطیر کاسنی

با استفاده از دستگاه تقطیر خانگی بطور سنتی و آسان میتوانید عرق کاسنی تولید کنید ، البته توسط این دستگاه میتوانید از تمامی گیاهان مانند گزنه ، نعنا ، دارچین ، هل که دارای اسانس و رایحه خاص هستند نیز عرق کشی کنید.

برای تولید عرق گیاهی اول آب و کاسنی را بصورت قطعه قطعه شده را داخل دستگاه تقطیر ریخته و روی شعله میگذرانند تا بجوشد پس از تبخیر آب ، بخار توسط آب سرد جاری ، سرد شده و به مایعی تبدیل می شود که همان عرق خالص و شفاف می باشد.

بخاطر عمل تبخیر سنتی ، عرقی که توسط دستگاه تقطیر خانگی تهیه می شود عاری از هرگونه آلودگی و میکروب بوده و خالص ، شفاف و طبیعی می باشد.

. این دستگاه با توجه به سایز دیگ جوش ، در سایزهای ده لیتری ، بیست لیتری ، سی لیتری ، چهل لیتری ، پنجاه لیتری و هفتاد لیتری موجود می باشد که سایز ده لیتری به مقدار هفتصد سی سی در ساعت عرق کاسنی ، بیست لیتری به مقدار یک لیتر در ساعت عرق کاسنی ، سی لیتری به مقدار یک و دو دهم لیتر در ساعت عرق کاسنی ، چهل لیتری یک و نیم لیتر در ساعت عرق کاسنی ، پنجاه لیتری دو لیتر در ساعت عرق کاسنی  و هفتاد لیتری به مقدار سه و نیم لیتر عرق کاسنی به شما می دهد. .

کار با این دستگاه بسیار آسان بوده و براحتی با استفاده از دستگاه تقطیر خانگی می توانید عرق گیری ، گلاب گیری ،عرق کشی و گلاب کشی از گیاه کاسنی و یا هر گیاه دیگه ای که مد نظر شماست نمایید.


جهت اطلاعات بیشتر ، سفارش و خرید با ما تماس حاصل نمائید.
بازرگانی سینا تجهیز - به مدیریت دیوان فرد
شماره تلفن جهت سفارش : 66701388-021
فکس : 66701388-021
ایمیل : bazargani_sina@yahoo.com
آدرس سایت : www.bazarganisina.net

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :