چهارشنبه 7 اسفند 1398
تجهیزات و لوازم یکبار مصرف هتلی
1396/07/22 17:11

فروش مسواک هتلی | تجهیزات و لوازم یکبار مصرف

فروش مسواک هتلی ، تجهیزات و لوازم یکبار مصرف هتلی در تیراژ بالا شامل مدل اکوفرش ، جردن ، تورنتو ، مدل بچه گانه قاب دار و بدون قاب.

بازرگنی سینا عرضه کننده و پخش عمده تجهیزات هتلی ، اقلام و لوازم یکبار مصرف هتلی نظیر مسواک هتلی ، خمیردندان هتلی ، صابون هتلی ، شامپو هتلی ، دمپایی و حوله و غیره می باشد.

مسواک هتلی موجود برای سفارش تناژ بالا در پنج مدل موجود به شرح زیر است :

1.مسواک هتلی ساده مدل جوردن :

این مدل مسواک ، خارجی بوده و  دارای پرزهای گرد جهت تمیز کردن دندانها و محافظت هرچه بیشتر از لثه ها می باشد.
مسواک هتلی ساده مدل جوردن 1

دارای طراحی ساده و جنس پلاستیکی خوش دستی بوده و مدت ماندگاری این مسواک تا سه ماه پس از اولین مصرف است.

2.مسواک هتلی مدل اکو فرش :

مسواک هتلی خارجی مدل اکو فرش ، به صورت پکیج مسواک و خمیر دندان است بدین معنا که مسواک و خمیردندان در یک بسته بندی کاغذی بوده و دارای قیمتی بسیار مقرون به صرفه می باشد. جنس مسواک مدل اکوفرش از پلاستیک بوده و دارای پرزهای گرد جهت تمیز کردن دندانها و محافظت هرچه بیشتر از لثه ها می باشد.خمیردندان همراه این مدل ، سه گرمی بوده و دارای ترکیبات مناسب جهت تمیز کردن هرچه تمام تر دندانها است.


3.مسواک هتلی ایرانی تورنتو :

این مدل مسواک ایرانی بوده و دارای کیفیت بالایی است ، پرزهای بیضی شکل این مدل مسواک هتلی ،تضمین کننده تمیزی و سلامت دندانها و لثه هاستهمچنین در قسمت پشتی سری این مسواک ، قسمت نرمی برای تمیز کردن زبان طراحی شده تا این مسواک بتواند به طور موثر و روان باکتریها را از زبان تمیز کند.4.مسواک هتلی بچه گانه مدل قاب دار (درپوش دار) :

این مدل مسوک هتلی مناسب کودکان و دارای طراحی شیک و کودک پسند می باشد ، جهت تمیزی مسواک دارای قاب (درپوش) بوده و پرزهای آن بسیار نرم است به طوری که میتوان از این مسواک برای کودکان زیر شش سال نیز استفاده کرد و رضایتشان را گرفت.


5. مسواک هتلی بچه گانه :

مسواک هتلی بچه گانه با طراحی رنگی و فانتازی ، مسواک استانداردی است که می تواند به خوبی پلاک ها را از سطح دندان پاک کند ، طراحی خاص پرزها ، آنها را بسیار انعطاف پذیر کرده به طوری که می تواند لا به لای دندانها را به سهولت پاکسازی کند ضمن اینکه علاوه بر پاکسازی هیچ صدمه ای به لثه ها وارد نکند.6.مسواک مدل پرسیکا :7.مسواک قاب دار سانلی: مسواک با طراحی ارگونومیک جهت مسواک کردن هرچه بهتر و بیشتر دندانها و راحتی دست.8.مسواک طرح ساده سانلی : بدون درپوش و با طراحی مستحکم و پلاستیکی.9.مسواک خمیردندان دار سانلی: دارای خمیردندان و همچنین برسیهای ضخیم برای شستن هرچه تمام تر دندانها و رضایت هرچه بهتر مشتری10.مسواک بدون بسته بندی تورنتو 2007 : ساده و بدون بسته بندی جهت تشکیلات و بسته بندی دلخواه لوازم هتلی
 


فروش مسواک ها به طور عمده و در تناژ بالا بوده و دریافت سفارشات در هر کجای ایران امکان پذیر است.


جهت اطلاعات بیشتر ، سفارش و خرید با ما تماس حاصل نمائید.
بازرگانی سینا تجهیز - به مدیریت دیوان فرد
شماره تلفن جهت سفارش : 66701388-021
ایمیل : bazargani_sina@yahoo.com
آدرس ما : تهران ، خیابان جمهوری ، ساختمان آلومینیم واحد 1232

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :